Hakkımızda

Kurumsal

Firmamız İLMAKSAN HAVALANDIRMA MAKİNA İMALAT SAN.ve TİC.İHT.İHR.LTD.ŞTİ olarak  25 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi  tecrübe ile siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 

Ağırlıkta havalandırma sektörünün ihtiyacı olan makine üretimini yapan ve yaptığı makinaların da yine teknik desteğini uzman kadrosu ile veren firma, 2005 yılında Torbalı da bulunan yerinde 1600 m²  kapalı alanda havalandırma sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Tüm makinalarımız EAC, CE, Gost-R, ISO 9001 -2008 Kalite Sertifikasına ve Ege Bölgesi Sanayi Odası'ndan alınan "Yerli Malı Belgesi"ne sahiptir.

 

Gelişen teknolojinin de bir sonucu olarak orta ölçekli işletmeler ile işine verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Bunu yaparken de asla ilkelerinden ödün vermemiştir.

 

2014 yılında da İLMAKSAN HVAC PAZARLAMA İTH.İHR.LTD.ŞTİ olarak  yurtdışına açılmış ve birçok ülke ile çalışma fırsatı edinmiştir,  başta Orta Doğu ve Balkan ülkeleri olmak üzere, Azerbaycan ve Türk Cumhuriyetleri  ile   ağırlıklı Rusya (bayilik sistemi ), ortadoğu ve arap ülkeleri ( mısır,Tunus,katar) aynı zamanda  Meksika, Almanya Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Hırvatistan… vb dünyada  25 ülkede makinalarımız mevcuttur.

Yeni satılan makinalara eğitim veya daha önce satılan makinalara da arıza ve bakımı konusunda uzman personellerimiz sayesinde yerinde veya fabrikamızda hizmet verilmektedir.

Dış Ticaret departmanı ve Yönetim kadromuzun önerdiği personeller ile Pazar araştırması yapılarak yeni müşteriler edinme ve mevcut müşterilere de  sürekli ziyaretler  gerçekleştirilmektedir,  bu konuda fuarlara katılmaktadır 

 

Firmamız üretmekte olduğumuz makinalar da teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!”

Firmamız üretmekte olduğumuz makinalarda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir. Başarılı kadrosu sayesinde müşterilerinden gelen özel istek ve değişiklikleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir.

Ciddi ticari ahlak, servis garantisi ve müşterilerin yüzündeki memnuniyet ifadesi doğrultusunda hizmet veren firmamız Türkiye ve Yurtdışında birçok ülkede kaliteden ödün vermeden aranan bir marka olmuştur ve olmaya da devam edecektir.